29.12.2022 pl.19:00 - Vecgada koncerts kopā ar R.Paulu, R.Ozolu, R. Macatu, A.Orubu un solisti Paulu Saiju

11.12.2022.

Tuvojās Vecgada vakars un Mazmežotnes muiža aicina uz gadumijas svētku koncertu jau 29.decembrī!
3 Raimondu muzikālā sadarbība izveidojusies vairāk kā 10 gadu garumā -gan uz Latvijas profesionālajām skatuvēm, gan J. Zaržecka ,, Laivu šķūņa" maģiskajos koncertos, kur radošais gars un brīvais muzicēšanas stils atvēris daudzu klausītāju sirdis!
Arī Maestro R. Pauls labprāt muzicē nepiespiestā radošā mūziķu komandā, kur katrs mūziķis tiecas pēc emocionāli piesātināta izpildījuma spožā kvalitātē un skanējumā. Arī Mazmežotnes muižas īpašā zāles atmosfēra svētku noskaņās ir ļoti piemērota vieta, kur atļaut notikt šādiem muzikāliem piedzīvojumiem ar pašu Maestro līdzdalību, prezentējot viņa ,,kārtējo atradumu" - daudzsološo solisti- Paulu Saiju. Viņa izmēģinājusi savu balss piemērotību dažādu stilu izpildījumos- sākot no džeza, soula un fanka līdz R. Paula kompozīcijām. Ļausim iemirdzēties, gaidot gadu miju, arī šai jaunajai zvaigznei virs Mazmežotnes muižas debesīm līdzās Raimonda Paula, Raimonda Ozola, Raimonda Macata un Arta Orupa sirds dziesmām, kas katru mums dziedina, ceļ un līdzsvaro.
Uz tikšanos Mazmežotnes muižā, kad katrs savā sirsniņā gaidām svētkus un vēlamies izjust pacilājošu noskaņu, mūzikas burvību un Gadu mijas gaidīšanas prieku!!!
Koncerta sākums 19:00
Ierašanās no 17:30
Koncerts 2 daļās.
Darbosies koncerta bufete.
Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

vai

Biļešu iegāde Biļešu Paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124394

Cena: 45 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu Vecgada ziemas koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).


Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, ziemas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Koncerts notiks, ievērojot valstī šajā laikā noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.


Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!
Ļoti gaidīsim!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu