04.05.2024 - LATVIAN BLUES BAND koncerts

08.01.2024.

LATVIAN BLUES BAND trio ir grupas solista Jāņa Bukovska, hammondista Arta Ločmeļa un bundzinieka Rolanda Saulieša projekts, kurā uzsvars tiek likts uz Hammond organ skanējumu.

Programmā MAZMEŽOTNES MUIŽAS KONCERTĀ ir iekļautas LBB oriģinālās dziesmas īpaši šim projektam aranžētas, kā arī skaistākie Blues/Soul traditional skaņdarbi LBB trio aranžijās! Lets have some Blues!!!

Sastāvs:

Jānis Bukovskis - Balss, ģitāra

Artis Ločmelis - Hammond organ

Rolands Saulietis - Bunga

Latvian Blues Band trio ir grupas solista Jāņa Bukovska, hammondista Arta Ločmeļa un bundzinieka Rolanda Saulieša projekts, kurā uzsvars tiek likts uz Hammond organ skanējumu. Programmā ir iekļautas LBB oriģinālās dziesmas īpaši šim projektam aranžētas, kā arī skaistākie Blues/Soul traditional skaņdarbi LBB trio aranžijās! Lets have some Blues!!!

Sastāvs:

Jānis Bukovskis - Balss, ģitāra

Artis Ločmelis - Hammond organ

Rolands Saulietis - Bungas

 

Sākums 19:00

Ierašanās no 18:00

Darbosies bufete.

Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Cena: 30 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu vakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc muzikālās izrādes - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, ziemas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas blūza muzikālā vakarā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu