Pasākumu arhīvs 2021-

08.10.2022, 19:00 - koncertprogramma Tālie Krasti, Raimonds Celms un Matīss Žilinskis

04.08.2022.

Koncertprogramma “Tālie krasti” R. Celms / M. Žilinskis

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/119034

Pianists Matīss Žilinskis un aktieris Raimonds Celms ir satikušies un radījuši jaunu koncertprogrammu “Tālie krasti”, kuras iedvesmas avots ir iemīļotā latviešu dzejnieka Viļa Plūdoņa romantiski tēlainā dzeja. Uz skatuves divi šarmanti un harizmātiski mākslinieki, kuri jutekliskā gaisotnē izdzīvos stāstus par mīlestību, dabu, draudzību, bohēmisko pirmskara Latvijas radošo personību dzīves kāri un baudu. Balss, dzeja, dziesma, klavierspēle, tēlaina improvizācija ļaus uz brīdi nonākt kāda 1934. gada Vecrīgas dūmakām apvītā kafejnīcā pēc pusnakts…

Video Tīzeris - "Tālie Krasti"

Matīss Žilinskis, mūziķis jau ceturtajā paaudzē. Talantīgais pianists, komponists, aranžētājs, šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā un viņa talantu atzinīgi novērtējis pat maestro Raimonds Pauls. Šī ir viņa debija tik liela mēroga koncertprogrammas īstenošanā gan kā pianistam, gan kā komponistam. Matīsa radīto mūziku un Viļa Plūdoņa dzeju uz skatuves izdzīvos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Raimonds ir piedalījies tādās filmās kā: “Dvēseļu putenis”, “Ar putām uz lūpām”, “Jumprava. Lielais notikums”, u.c. mūziklos: “Kaupēn, mans mīļais” u.c., un šobrīd aktīvi darbojas Nacionālajā teātrī kā štata aktieris.

01.10.2022, 19:00 - Mārcis Auziņš, koncerts

28.08.2022.

Ar koncertu Mazmežotnes muižā atgriežās virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš.

Joprojām nemainīgs paliek muzikālais koncepts, kura vadlīnija ir solo muzicēšana, kas prasa īpašas ģitārspēles iemaņas. Tās šinī vasarā Mārcis papildinājis prestižajā ģitāristu nometnē Itālijā, Toskānā - “Tuscany Guitar Camp 2022”, kurā no visas Eiropas uzņemti vien 15 dalībnieki. Solo žanrs kā tāds šobrīd kļūst populārs visā pasaulē, atgriežoties pie klasiskās mūzikas kontekstā 16.g.s. tik populārā kamermūzikas žanra, kurā ierasto koncertzāļu vietā muzicēšana notika aristokrātu mājokļos, amatnieku darbnīcās, muižās u.c. tam laikam netradicionālās vietās.

Koncertā dzirdēsiet gan paša radītas kompozīcijas no pirmajiem 3 solo albumiem (“Viens’, “Aizrautība”, Lielā Plūsma”) , gan īpaši radītas aranžijas solo ģitārai no tādiem pasaulē atzītiem māksliniekiem kā Sting, The Beatles, John Lennon, Leonard Cohen, Raimonds Pauls, Imants Kalniņš u.c.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/120565

Aptuvenais koncerta ilgums 1h20min

Koncerta laikā būs iespēja iegādāties CD “Lielā Plūsma”

https://www.youtube.com/watch?v=yrgSGemr2FM

17.09.2022, 19:00 - mūzikas orķestris DUCELE ar koncertprogrammu MONIKA

25.04.2022.

Ducele koncerttūre ‘’Monika’’

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116952

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”.

Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

12.08.2022, 16:00 - POP-UP pusdienas

24.07.2022.

Kopā ar šefpavāra Ērika Dreibanta komandu Pavāru māja Līgatnē, esam sarūpējuši iespēju pirms Marijas Naumovas koncerta nesteidzīgi pusdienot muižā un nogaršot šī brīža spilgtākās garšas no zemnieku produktiem un savvaļas veltēm. Aicinām pusdienās un iepriekš tās pieteikt, iegādājoties biļetes.

Pop-up pusdienas Mazmežotnes muižā

pirms M.Naumovas koncerta

12. augustā / 16:00

4 kārtu ēdienkarte 39.90EUR

Dzērieni par papildus samaksu uz vietas

Vietu skaits ierobežots

Pusdienu ilgums 2-2.5 stundas

Iepriekš iegādājoties biļetes te www.pavarumaja.lv/pasakumi/mazmezotne-3

19.06.2022, 21:00 - Vasaras Saulgriežu koncerts Iļģi

06.06.2022.

Sagaidot Vasaras saulgriežus, grupa “Iļģi” atgriežas teiksmainajā un skaistajā Mazmežotnes muižā, lai kopīgi ar muižas saimi un koncerta apmeklētājiem smeltos saulgriežu laika dabas spēku un enerģiju. Arī šajā reizē skanēs tautā iemīļotas Jāņu dziesmas Iļģu aranžējumā, kā arī oriģinālkompozīcijas un, kas zin`, varbūt kāds pirmatskaņojums!

Vakara noslēgumā – danči un ugunskura iedegšana.

Ierašanās no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 21.00.

Koncerta bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas.

Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā apliecināt, ka neiebilstat, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, un šie materiāli izmantoti publicitātes nolūkiem.

17.06.2022, 19:00 - Pop-up vakariņas

29.05.2022.

Šovasar Pavāru mājas komanda šefpavāra Ērika Dreibanta vadībā viesosies Zemgalē, atverot pop-up restorānu Mazmežotnes muižā.

Satikšanās jau drīzumā -17.jūnijā, kad ēdienkartē šefpavāri izcels Latvijas garšas.

Katram produktam ir savs visspilgtākās garšas laiks, tāpēc, lai jūs varētu baudīt neaizmirstamu garšu piedzīvojumu, mēs, Pavāru mājas komanda, gatavojam ar tieši šajā sezonā pieejamiem un tīriem zemnieku un savvaļas produktiem.

Pavāru mājas pop-up vasaras restorāns Mazmežotnes muižā

27.maijā | 17.jūnijā | 22.jūlijā | 12.augustā

6 kārtu vakariņas plkst. 19:00

ēdienkarte personai 69€ , dzērieni par papildus samaksu

vietu skaits ierobežots

Rezervācija: https://dinnerbooking.com/lv/en-US/eventbooking/event/9472/pavaru-majas-pop-up-vakarinas-mazmezotnes-muiza-17-junijs?date=2022-06-17

info@mazmezotne.lv, 25772269

Uz tikšanos Mazmežotnes muižā!

11.06.2022, 20:00 - koncerts "TUVU" kopā ar Antru Stafecku un Andri Ērgli

25.04.2022.

11.06.2022. Plkst. 20.00 Antras Stafeckas un Andra Ērgļa koncerts.

Sestdien, 11.jūnijā, plkst. 20.00 Mazmežotnes muižā ar koncertprogrammu “TUVU”

savus klausītājus priecēs skanīgo balsu īpašnieki - dziedātāji Antra Stafecka un Andris Ērglis.

Koncertprogramma veidota kā muzikāls stāstu ceļojums, kurā liriskās, romantiskās un jautrās melodijas ikvienu klausītaju aizvedīs plašā emociju un sajūtu pasaulē.

Muzikālo repertuāru papildina abu mūziķu patiesi un humora piesātināti stāsti par dzīvi, par satikšanos uz skatuves un spilgtākajiem piedzīvojumiem.

Abi mūziķi dažādos projektos uzstājas kopā jau vairāk kā 10 gadus. Ņemot vērā abu vokālo saskaņu, raksturu un temperamentu, mūziķi apvienojās koncertprogrammā “TUVU”, kurā reperturārs ir īpaši atlasīts abu balsu tembrālai saskaņai. Antra un Andris ir kļuvuši ne tikai par izciliem skatuves partneriem viens otram, bet arī labiem draugiem ārpus skatuves.

Programmā varēs dzirdēt populāras un mūziķiem īpašas dziesmas solo izpildījumā, kā arī latviešu komponistu skaistākos mīlas duetus.

Koncertprogrammā skanēs U.Marhilēviča, R.Paula, J.Lūsēna, Z.Liepiņa, V.Pūces melodijas.

Koncertā piedalās Antra Stafecka (balss), Andris Ērglis (balss un taustiņinstrumenti), Ēriks Upenieks (ģitāra).

Koncertu rīko Mazmežotnes muiža sadarbībā ar “Erglis Music management”.

27.05.2022, 19:00 -Pop-up vasaras restorāns

23.05.2022.

Šovasar Pavāru mājas komanda šefpavāra Ērika Dreibanta vadībā viesosies Zemgalē, atverot pop-up restorānu Mazmežotnes muižā.

Pirmā satikšanās jau pavisam drīz - 27. maijā, kad ēdienkartē šefpavāri izcels Latvijas sparģeļus.

Katram produktam ir savs visspilgtākās garšas laiks, tāpēc, lai jūs varētu baudīt neaizmirstamu garšu piedzīvojumu, mēs, Pavāru mājas komanda, gatavojam ar tieši šajā sezonā pieejamiem un tīriem zemnieku un savvaļas produktiem.

Pavāru mājas pop-up vasaras restorāns Mazmežotnes muižā

27.maijā | 17.jūnijā | 22.jūlijā | 12.augustā

6 kārtu vakariņas plkst. 19:00

ēdienkarte personai 69€ , dzērieni par papildus samaksu

vietu skaits ierobežots

Rezervācija:

https://dinnerbooking.com/.../pop-up-restorans...https://dinnerbooking.com/lv/en-US/eventbooking/event/9382/pavaru-majas-pop-up-vakarinas-mazmezotnes-pili-27-maijs

Uz tikšanos Mazmežotnes muižā,

Pavāru mājas komanda

21.05.2022, 20:00 - IGO zelta dziesmas

27.04.2022.

Igo zelta dziesmas

Igo, Jānis Strazds, Ainis Zavackis

Dziedātājs Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un sitamo instrumentu, ritma mākslinieku Aini Zavacki aicina uz Igo zelta repertuāra koncertu.

Šajā koncertā galvenokārt skanēs labi pazīstamas dziesmas, kuras cilvēki vienmēr gaida un vēlas dziedāt līdzi.

Igo atzīt, ka: “Protams, man ir svarīgi, kā cilvēki klausās jauno repertuāru, iedziļinoties sarežģītajās tēmās, kurus mēs ar mūziķiem cenšamies pasniegt klausītājiem. Un tad nāk koncerta hitu daļa, kad skan laika pārbaudi izturējušās kompozīcijas, un nav svarīgi, vai cilvēkam, kas to klausās, ir deviņpadsmit vai deviņdesmit gadu…“Laika dziesmiņa”, “Zīlīte”, “Bet dzīvē viss ir savādāk” un citas dziesmas dziedam kopā ar zāli.”

Igo ir izveidojis koncertprogrammu, kurā skanēs zelta dziesmu repertuārs, arī leģendāro grupu "Remix" un "Līvi" dziesmas, kā arī Igo un Jāņa Strazda kopīgi radītās kompozīcijas.

Koncerts paredzēts divās daļās.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117129

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu