Pasākumu arhīvs 2021-

29.12.2022 pl.19:00 - Vecgada koncerts kopā ar R.Paulu, R.Ozolu, R. Macatu, A.Orubu un solisti Paulu Saiju

11.12.2022.

Tuvojās Vecgada vakars un Mazmežotnes muiža aicina uz gadumijas svētku koncertu jau 29.decembrī!

3 Raimondu muzikālā sadarbība izveidojusies vairāk kā 10 gadu garumā -gan uz Latvijas profesionālajām skatuvēm, gan J. Zaržecka ,, Laivu šķūņa" maģiskajos koncertos, kur radošais gars un brīvais muzicēšanas stils atvēris daudzu klausītāju sirdis!

Arī Maestro R. Pauls labprāt muzicē nepiespiestā radošā mūziķu komandā, kur katrs mūziķis tiecas pēc emocionāli piesātināta izpildījuma spožā kvalitātē un skanējumā. Arī Mazmežotnes muižas īpašā zāles atmosfēra svētku noskaņās ir ļoti piemērota vieta, kur atļaut notikt šādiem muzikāliem piedzīvojumiem ar pašu Maestro līdzdalību, prezentējot viņa ,,kārtējo atradumu" - daudzsološo solisti- Paulu Saiju. Viņa izmēģinājusi savu balss piemērotību dažādu stilu izpildījumos- sākot no džeza, soula un fanka līdz R. Paula kompozīcijām. Ļausim iemirdzēties, gaidot gadu miju, arī šai jaunajai zvaigznei virs Mazmežotnes muižas debesīm līdzās Raimonda Paula, Raimonda Ozola, Raimonda Macata un Arta Orupa sirds dziesmām, kas katru mums dziedina, ceļ un līdzsvaro.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižā, kad katrs savā sirsniņā gaidām svētkus un vēlamies izjust pacilājošu noskaņu, mūzikas burvību un Gadu mijas gaidīšanas prieku!!!

Koncerta sākums 19:00

Ierašanās no 17:30

Koncerts 2 daļās.

Darbosies koncerta bufete.

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Cena: 45 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu Vecgada ziemas koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, ziemas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Koncerts notiks, ievērojot valstī šajā laikā noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!

Ļoti gaidīsim!

25.12.2022., pl.22:00 - IGO Ziemassvētki TEVI GAIDOT

09.11.2022.

IGO

ZIEMASSVĒTKU KONCERTS

TEVI GAIDOT

MAZMEŽOTNES MUIŽĀ

25. DECEMBRĪ

plkst. 22.00

IGO

JĀNIS STRAZDS taustiņinistrumenti

AIVARS MEIJERS kontrabass

AINIS ZAVACKIS perkusijas

TEVI GAIDOT ir šogad sacerētā Igo un Jāņa Strazda Ziemassvētku dziesma, kas skanēs nakts koncertā, kura laikā viss atdzīvosies!

Raisīsies atmiņas, atdzims cerības un uzplauks ledus zieds…

Mazmežotnes zāli piepildīs Igo un Jāņa Strazda radītās un klasiskās Ziemassvētku melodijas. Īpašu noskaņu mūziķu sniegumam piešķirs kontrabasa un vijoles, kā arī perkusiju un klavieru skaņas.

Nāc un izbaudi šo koncertprogrammu, kas tapusi… TEVI GAIDOT!

Lai nesteidzīgi baudītu Ziemassvētku vēlo koncertvakaru un nākošo rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Koncerts notiks vienā daļā. Vietu skaits ierobežots.

Ieejas biļete 30 EUR.

Pirms koncerta, biļetes cena var paaugstināties.

Biļetes, lūdzu rezervēt rakstiski: info@mazmezotne.lv

Koncerta apmeklētājiem būs atvērta bufete, bet sagaidīšanā - karstvīns un piparkūkas.

Pirms/pēc koncerta iespējams izstaigāties pa izgaismoto, plašo un skaisto muižas teritoriju.

Koncerts notiks, ievērojot valstī šajā laikā noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

16.12.2022 pl.19:30 - Latvian Voices Ziemassvētku koncerts SNIEGUMS

02.11.2022.

Latvian Voices

Ziemassvētku koncerts SNIEGUMS

16.decembrī 19:30

Mazmežotnes muižā.

A cappella grupas Latvian Voices Ziemassvēku programma “Sniegums” ir gan ziemīga vārdu spēle, gan patiess dziedātāju nodoms dāvināt skaistāko muzikālo sniegumu saviem klausītājiem. Šajā programmā satiekas cilvēka balss un telpas akustika bez skaņu pastiprinošām iekārtām – gada tumšākā laika koncertos elektrību nomaina sveces, un gaisma patiešām ieskanas, jo tā saasinātā dzirdes maņa mūziku ļauj saklausīt vēl īpašāk.

Latvian Voices sešbalsīgajos akordu salikumos atklāsies gan meditatīvas Adventes himnas, gan rituālistiskas ziemas saulgriežu dziesmas. Tāpat arī neiztikt bez grupas dalībnieku jaunākajiem oriģināldarbiem un, protams, sirsnīgākajām Ziemassvētku melodijām, kamēr aiz loga, visticamāk, snigs.

Lai nesteidzīgi baudītu piektdienas ziemas koncertvakaru un sestdienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Koncerts notiks vienā daļā. Vietu skaits ierobežots.

Ieejas biļete 35 EUR.

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Biļetes, lūdzu rezervēt rakstiski: info@mazmezotne.lv vai iegādāties Biļešu Paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/122932

Koncerta apmeklētājiem būs atvērta bufete.

Pirms/pēc koncerta iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto muižas teritoriju.

Koncerts notiks, ievērojot valstī šajā laikā noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

08.10.2022, 19:00 - koncertprogramma Tālie Krasti, Raimonds Celms un Matīss Žilinskis

04.08.2022.

Koncertprogramma “Tālie krasti” R. Celms / M. Žilinskis

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/119034

Pianists Matīss Žilinskis un aktieris Raimonds Celms ir satikušies un radījuši jaunu koncertprogrammu “Tālie krasti”, kuras iedvesmas avots ir iemīļotā latviešu dzejnieka Viļa Plūdoņa romantiski tēlainā dzeja. Uz skatuves divi šarmanti un harizmātiski mākslinieki, kuri jutekliskā gaisotnē izdzīvos stāstus par mīlestību, dabu, draudzību, bohēmisko pirmskara Latvijas radošo personību dzīves kāri un baudu. Balss, dzeja, dziesma, klavierspēle, tēlaina improvizācija ļaus uz brīdi nonākt kāda 1934. gada Vecrīgas dūmakām apvītā kafejnīcā pēc pusnakts…

Video Tīzeris - "Tālie Krasti"

Matīss Žilinskis, mūziķis jau ceturtajā paaudzē. Talantīgais pianists, komponists, aranžētājs, šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā un viņa talantu atzinīgi novērtējis pat maestro Raimonds Pauls. Šī ir viņa debija tik liela mēroga koncertprogrammas īstenošanā gan kā pianistam, gan kā komponistam. Matīsa radīto mūziku un Viļa Plūdoņa dzeju uz skatuves izdzīvos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Raimonds ir piedalījies tādās filmās kā: “Dvēseļu putenis”, “Ar putām uz lūpām”, “Jumprava. Lielais notikums”, u.c. mūziklos: “Kaupēn, mans mīļais” u.c., un šobrīd aktīvi darbojas Nacionālajā teātrī kā štata aktieris.

01.10.2022, 19:00 - Mārcis Auziņš, koncerts

28.08.2022.

Ar koncertu Mazmežotnes muižā atgriežās virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš.

Joprojām nemainīgs paliek muzikālais koncepts, kura vadlīnija ir solo muzicēšana, kas prasa īpašas ģitārspēles iemaņas. Tās šinī vasarā Mārcis papildinājis prestižajā ģitāristu nometnē Itālijā, Toskānā - “Tuscany Guitar Camp 2022”, kurā no visas Eiropas uzņemti vien 15 dalībnieki. Solo žanrs kā tāds šobrīd kļūst populārs visā pasaulē, atgriežoties pie klasiskās mūzikas kontekstā 16.g.s. tik populārā kamermūzikas žanra, kurā ierasto koncertzāļu vietā muzicēšana notika aristokrātu mājokļos, amatnieku darbnīcās, muižās u.c. tam laikam netradicionālās vietās.

Koncertā dzirdēsiet gan paša radītas kompozīcijas no pirmajiem 3 solo albumiem (“Viens’, “Aizrautība”, Lielā Plūsma”) , gan īpaši radītas aranžijas solo ģitārai no tādiem pasaulē atzītiem māksliniekiem kā Sting, The Beatles, John Lennon, Leonard Cohen, Raimonds Pauls, Imants Kalniņš u.c.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/120565

Aptuvenais koncerta ilgums 1h20min

Koncerta laikā būs iespēja iegādāties CD “Lielā Plūsma”

https://www.youtube.com/watch?v=yrgSGemr2FM

17.09.2022, 19:00 - mūzikas orķestris DUCELE ar koncertprogrammu MONIKA

25.04.2022.

Ducele koncerttūre ‘’Monika’’

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116952

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”.

Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

12.08.2022, 16:00 - POP-UP pusdienas

24.07.2022.

Kopā ar šefpavāra Ērika Dreibanta komandu Pavāru māja Līgatnē, esam sarūpējuši iespēju pirms Marijas Naumovas koncerta nesteidzīgi pusdienot muižā un nogaršot šī brīža spilgtākās garšas no zemnieku produktiem un savvaļas veltēm. Aicinām pusdienās un iepriekš tās pieteikt, iegādājoties biļetes.

Pop-up pusdienas Mazmežotnes muižā

pirms M.Naumovas koncerta

12. augustā / 16:00

4 kārtu ēdienkarte 39.90EUR

Dzērieni par papildus samaksu uz vietas

Vietu skaits ierobežots

Pusdienu ilgums 2-2.5 stundas

Iepriekš iegādājoties biļetes te www.pavarumaja.lv/pasakumi/mazmezotne-3

19.06.2022, 21:00 - Vasaras Saulgriežu koncerts Iļģi

06.06.2022.

Sagaidot Vasaras saulgriežus, grupa “Iļģi” atgriežas teiksmainajā un skaistajā Mazmežotnes muižā, lai kopīgi ar muižas saimi un koncerta apmeklētājiem smeltos saulgriežu laika dabas spēku un enerģiju. Arī šajā reizē skanēs tautā iemīļotas Jāņu dziesmas Iļģu aranžējumā, kā arī oriģinālkompozīcijas un, kas zin`, varbūt kāds pirmatskaņojums!

Vakara noslēgumā – danči un ugunskura iedegšana.

Ierašanās no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 21.00.

Koncerta bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas.

Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā apliecināt, ka neiebilstat, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, un šie materiāli izmantoti publicitātes nolūkiem.

17.06.2022, 19:00 - Pop-up vakariņas

29.05.2022.

Šovasar Pavāru mājas komanda šefpavāra Ērika Dreibanta vadībā viesosies Zemgalē, atverot pop-up restorānu Mazmežotnes muižā.

Satikšanās jau drīzumā -17.jūnijā, kad ēdienkartē šefpavāri izcels Latvijas garšas.

Katram produktam ir savs visspilgtākās garšas laiks, tāpēc, lai jūs varētu baudīt neaizmirstamu garšu piedzīvojumu, mēs, Pavāru mājas komanda, gatavojam ar tieši šajā sezonā pieejamiem un tīriem zemnieku un savvaļas produktiem.

Pavāru mājas pop-up vasaras restorāns Mazmežotnes muižā

27.maijā | 17.jūnijā | 22.jūlijā | 12.augustā

6 kārtu vakariņas plkst. 19:00

ēdienkarte personai 69€ , dzērieni par papildus samaksu

vietu skaits ierobežots

Rezervācija: https://dinnerbooking.com/lv/en-US/eventbooking/event/9472/pavaru-majas-pop-up-vakarinas-mazmezotnes-muiza-17-junijs?date=2022-06-17

info@mazmezotne.lv, 25772269

Uz tikšanos Mazmežotnes muižā!

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu