12.03.2022, 19:00 - Koncertvakars kopā ar Guntaru Raču

09.02.2022.

GUNTARS RAČS
Dzejas un dziesmu koncertuzvedums “365”
Dzejnieks un mūziķis Guntars Račs sagatavojis jaunu, romantisku koncertuzvedumu “365”, kas tapusi par godu grāmatu sērijas “365” noslēdzošās, 4. daļas izdošanai.
Programmā dzirdēsiet dziesmas, kuru pamatā ir grāmatās publicētie dzejoļi. Mūzikas autori ir Raimonds Pauls, Lolita Ritmanis, Tomass Kleins, Jānis Narkevics, Renārs Veličko un arī pats Guntars. Protams, neiztiks arī bez kādiem agrākos laikos kopā ar Maestro Paulu un seno cīņu biedru Ainaru Virgu sarakstītajiem hitiem.
Pasākuma laikā varēs iegādāties jaunās grāmatas un saņemt autogrāfus.
Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 1. un 2. daļas, kļuva par sava veida dzejas sensāciju, jo izmainīja gadiem ilgi dominējošo uzskatu, ka dzejoļu grāmatas nevar būt pieprasītas. Kā liecina Latvijas grāmattirgotāju asociācijas apkopotie dati, tad tās kļuva par 2017. un 2018. gadā pieprasītākajām grāmatām Latvijā. Arī grāmatas 3. daļa 2021. gadā ilgi nepazuda no grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu topiem.
Guntars: “Mana apņemšanās bija uzrakstīt vienu dzejoli dienā. Tiekoties ar klausītājiem, sapratu, ka datumi lasītājiem piešķir kaut kādu personīgu pieredzi, caur kuras prizmu lasītājs to uztver. Daudzi ir teikuši, ka viņu īpašajos datumos publicētie dzejoļi, ir kā rakstīti viņiem. Tā jau arī ir, jo es nerakstu tikai pats sev, es rakstu dzejoļus saviem lasītājiem.”
Pēc šāda, viena gada dzejas maratona, autors bija nolēmis nekad vairs neko tādu nedarīt. Taču nekad nesaki nekad... Nāca pandēmijas laiks, tika atcelti un pārcelti koncerti, un…
Guntars: “Man parādījās tas, kas gadiem ilgi nebija bijis. Man parādījās brīvais laiks. Taču es neprotu neko nedarīt, tāpēc savas mājsēdes laikā nolēmu atkal sākt rakstīt vienu dzejoli dienā. Tā arī tika aizvadīts viss 2021.gads un tagad ir izdotas grāmatas “365” 3. un 4. daļas. Vēl viens gads aizvadīts, katru dienu fiksējot sajūtas un emocijas. Pats domāju, ka šie ir vieni no labākajiem darbiem, kurus jebkad esmu uzrakstījis. Un arī jaunā koncertprogramma ir vairāk pārdomāta, bet par lai spriež skatītāji, klausītāji un lasītāji!”
Koncertuzvedums notiks Mazmežotnes muižas pasākumu stallī.
Biļetes maksa 30 Eur
Ierašanās no 18:00
Sākums 19:00
Apmeklētājiem būs atvērta bufete.
Ņemot vērā valstī noteiktos MK noteikumus pasākumu vietās, ievērosim nosacījumus un būsim atbildīgi.
Lai nesteidzīgi baudītu sestdienas koncertvakaru un svētdienas rītu ar garšīgām brokastīm, piedāvājam arī rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām.
Gaidīsim!
Uz tikšanos!
Informācija par koncertu, biļetēm:
25772269
info@mazmezotne.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu