01.04.2023, 19:00 - Andreja Osokina koncertprogramma: Osokins - Bēthovenam, Osokins - Šopēnam, Osokins - Listam

01.03.2023.

Pianista Andreja Osokina solokoncerts

 

Koncertā 1.aprīlī 19:00 Mazmežotnes muižā Andrejs Osokins izpildīs īpašu programmu, kurā būs iekļauti skaistākie skaņdarbi no trīs viņa koncertprogrammām, kas veltītas izciliem komponistiem. Pirmā šāda programma bija “Osokins – Bēthovenam”, kas ar lieliem panākumiem izskanēja koncertzālēs 2020. un 2021. gadā, tai sekoja “Osokins – Šopēnam”, kas kopš rudens ar stāvovācijām uzņemta dažādās zālēs Latvijā. Šajā pavasarī pirmatskaņojumu piedzīvos pianista koncertprogramma “Osokins – Listam”, kas ir veltījums Ferencam Listam – viņa daiļradei, personībai un dzīvei. Koncertā Andrejs Osokins atskaņos Lista romantiskos “Mīlas sapņus”, demoniski virtuozo “Mefisto valsi”, Bēthovena bagateles un “Menesnīcas sonāti”, Šopēna noktirnes, etīdes un citus skaņdarbus.

 

Koncerta sākums 19:00

Ierašanās no 18:00


Darbosies koncerta bufete.

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv vai Biļešu Paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/127022

Cena: 30 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa plašo un skaisto, pavasara noskaņās piepildīto muižas teritoriju.


Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!

Gaidīsim!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu