17.06.2023, 21:00 - grupa "JUMIS" Vasaras Saulgriežu koncerts "Saulgriežu iedvesma"

19.04.2023.

Vasaras Saulgriežus gaidot, Mazmežotnes muižā ar īpaši sagatavotu Saulgriežu programmu uzstāsies grupa "JUMIS" ar koncertprogrammu "SAULGRIEŽU IEDVESMA".

JUMIS ir stāsts mūzikā, kura radīšanas pamatā ir centieni savienot nepierasto, negaidīto ar labi zināmo. Tautas mūzikas intonācijas atrod mūsdienu izteiksmes līdzekļu skanējumu, un šī laikmeta izteiksmes formas iemieso kādreiz radīto, ne mazāk vērtīgo. Muzikālo apvienību JUMIS veido trīs mūziķi- Lauma (kokle, stabules) , Uģis (vokāls) un Einārs (akordeons, elektronika) kuru sastapšanās pamatā ir atšķirīgais, kas savienojies "JUMĪ" jaunā, laikmetīgā skanējumā!

Grupas “JUMIS” pirmsākumi meklējami 90. gados, kad grupas dibinātājs Einārs Jaunbrālis apvienoja vienā muzikālā apvienībā vairākus tolaik populāro grupu “Turaidas Roze” un “Sīpoli” mūziķus. Tolaik Jaunbrālis kopā ar Rozi arī bija radījuši tautas mūzikas programmu. Šobrīd atjaunotajā sastāvā turpina darboties Einārs Jaunbrālis un Uģis Roze, taču klāt pievienojusies Lauma Matule.

Koncerta sākums 21:00

Ierašanās no 19:30

Darbosies koncerta bufete.

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Cena: 30 EUR

Biļešu iegāde Biļešu Paradīzē:

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa plašo un skaisto, dabas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts.

Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!

Gaidīsim!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu