11.08.2023, pl.20:00 - Arnis Veisbārdis koncertprogramma "Viedais Fonogrāfs"

08.05.2023.

Koncertprogramma "Viedais fonogrāfs"

Kāpēc “Fonogrāfs”? Tāpēc, ka šī ierīce - fonogrāfs, ar savu funkcionālo nozīmi, bija/ir priekšvēstnesis daudzām viedajām ierīcēm, kuras mēs izmantojam šodien ( arī viedajam telefonam, bez kura mēs nevaram iztikt...., vairumā gadījumu J)! Lai dzīvo Tomass Alva Edisons, kurš Amerikā patentēja vienu no saviem daudzajiem izgudrojumiem - fonogrāfu!!! Tas bija tālajā 1878. gada 19. februārī.

Koncertprogramma “Viedais Fonogrāfs” ir “kāda vīra ( vai mans? ) stāsts” par dzīvošanu šodienā, ticot, cerot, domājot par nākotni, laiku pa laikam teleportējoties pagātnē, jo bez pagātnes, bez “saknēm”, manuprāt, nekad nebūs laimības šodien un gaišākas nākotnes mūsu paaudžu paaudzēs!!!

Dziesmu aranžējumi, lielā mērā, ir balstīti uz mana ”padomju laikā okupētās Latvijas, hipiju vai puķu bērna laika”  bohēmistisko izpratni par muzikālo skanējumu.... Esmu vienojies ar saviem draugiem un lieliskajiem mūziķiem – Kārli Alviķi, Armandu Varslavānu un/vai Mārci Vasiļevski, gadījumā, ja man būs nepieciešams viņu atbalsts muzicējot uz lielākām vai mazākām skatuvēm, viņi to man neliegs. Katrs no viņiem ir izcila personība un katru reizi programmas skanējums noteikti būs atšķirīgs, atkarībā kurš no viņiem būs man līdzās uz skatuves. Mans sapnis ir mūsu visu četru vienlaicīga uzstāšanās....

Novēlu mums visiem fantastiskus kopā būšanas mirkļus koncertos, saviesīgos pasākumos, ballītēs, festivālos, vakarēšanās pilīs un muižās.

Ar cieņu,

Arnis Veisbārdis

 

Koncerta sākums 20:00

Ierašanās no 19:00

Darbosies koncerta bufete.

Biļetes: Biļešu Paradīze

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv


Cena: 25 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa plašo un skaisto, maija mēneša dabas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts.

Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!

Gaidīsim!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu