21.12.2023 - Paulas Saijas un Raimonda Ozola Ziemassvētku koncerts SVĒTKIEM VIJOTIES ...

07.10.2023.

Tuvojās Ziemassvētki un Mazmežotnes muiža aicina uz svētku koncertu 21.decembrī!

Ar Maestro R. Paula mūziku un dziesmām Ziemassvētku noskaņās jūs priecēs jaunā, apburošā soliste Paula Saija, izcilais vijoļu virtuozs Raimonds Ozols, bet muzikālo pavadījumu pie taustiņiem izpildīs Raimonds Macats, pie bungām - Andris Buiķis. Katrs mūziķis labprāt muzicē nepiespiestā radošā mūziķu komandā, kur katrs tiecas pēc emocionāli piesātināta izpildījuma spožā kvalitātē un skanējumā. Arī Mazmežotnes muižas īpašā zāles atmosfēra svētku noskaņās ir ļoti piemērota vieta, kur atļaut notikt šādiem muzikāliem piedzīvojumiem ar Maestro ,,kārtējo atradumu" - daudzsološo solisti Paulu Saiju. Viņa izmēģinājusi savu balss piemērotību dažādu stilu izpildījumos- sākot no džeza, soula un fanka līdz R. Paula kompozīcijām. Ļausim iemirdzēties, gaidot Ziemassvētkus, arī šai jaunajai zvaigznei virs Mazmežotnes muižas debesīm.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižā, kad katrs savā sirsniņā gaidām svētkus un vēlamies izjust pacilājošu noskaņu, mūzikas burvību un Ziemassvētku gaidīšanas prieku!!!

Koncerta sākums 20:00
Ierašanās no 18:30
Koncerts 2 daļās.
Darbosies koncerta bufete.
Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Cena: 35 EUR
Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.
Lai nesteidzīgi baudītu koncertvakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām muižā gatavotām brokastīm, koncerta apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).
Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, ziemas noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncertā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu